Sepetim 0,00 TL (0)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Koç Burcu (22 Mart- 21 Nisan)

Koç Burcunun Özellikleri: Zeki, organizasyon yeteneği gelişmiş, kuvvetli inançları olan, temiz kalpli, iyi niyetli ve dürüst, pozitif, dışa dönük. Koçlar övgüden ve ünden hoşlanırlar.

Koç Burcu’nun Değerli Taşları: Ametist, yakut, sitrin

Koç Burçları İçin Hediyeler: Ateş Grubu burçlarından Koçlar için en güzel hediyeleri Koç Burcu İçin Hediyeler kategorimizi ziyaret ederek görebilirsiniz.

2013 ve Koç Burcu: Koçlar oldukça zorlayıcı bir değişim dönemine giriyorlar. Bu yıl, eski arkadaşlarla yeniden bir araya gelmeler mümkün olabilir. Bu yeniden bir araya gelmeler büyük yeniliklerden önceki geçmiş hesaplaşmalardan kaynaklanacak. Eğer bir Koçsanız 2013'te; ev, iş, çevre vb. çok köklü değişikliklere hazırlıklı olun.

 

Boğa Burcu (22 Haziran- 21 Mayıs)

Boğa Burcunun Özellikleri: Sakin, dengeli, kişilikli, sabırlı, yemek yemeye düşkün, romantik. Boğalar gerçek anlamda sanat ve aşk insanıdırlar. 

Koç Burcu’nun Değerli Taşları: Safir, zümrüt

Boğa Burçları İçin Hediyeler: Toprak Grubu burçlarından Boğaları en mutlu edecek hediyeleri Boğa Burcu İçin Hediyeler kategorimizde bulabilirsiniz.

2013 ve Boğa Burcu:  Boğalar için 2013 kazanma ve itibar görme yılı olacak. İş konusunda büyük başarılar edineceğinizi ve maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı söylemek mümkün. Evliyseniz bebek sahibi olma eğiliminiz güçlenecek.

 

İkizler Burcu (20 Mayıs- 20 Haziran)

İkizler Burcunun Özellikleri: Aktif, sürekli değişimden hoşlanan, araştırmacı, tez canlı ve konuşkan. Unutmayın; İkizler Burcu insanı yargılanmaktan hoşlanmaz.

İkizler Burcu’nun Değerli Taşları: Quartz, zümrüt

İkizler Burcu İçin Hediyeler: Tam bir Hava Grubu burcu olan İkizler insanının en beğeneceği hediyeler Hazinem'in İkizler Burcu İçin Hediyeler kategorisinde...

2013 ve İkizler Burcu: Yeni yıla iş ve aşk hayatında uyumla girecek İkizler için bu uyumluluk pek uzun sürmeyebilir. Yılın ikinci yarısından itibaren özgür olma ve bağmsız hareket etme güdünüz birleşerek zekanızı daha iyi değerlendirebileceğiniz bir işe eğilim duymanıza neden olabilir.

 

Yengeç Burcu (22 Haziran- 21 Temmuz)

Yengeç Burcunun Özellikleri: Duyarlı ve duygusal olmalarıyla tanınan Yengeç Burcu insanlarının sezgileri de aynı oranda gelişmiştir. Burcun diğer özelliklerini: aileye olan bağlılık, gelişmiş estetik anlayışı, sahiplenme güdüsü ve yardım severlik olarak sıralayabiliriz.

Yengeç Burcunun Değerli Taşları: Ametist, quartz

Yengeç Burçları İçin Hediyeler: Bu zarif Su Grubu insanları için en güzel hediyeleri hazinem.com'daki Yengeç Burcu İçin Hediyeler kategorisinde bulabilirsiniz.

2013 ve Yengeç Burcu: Bu yıl Yengeçler için sağlık ve şans yılı. Yıl boyunca olumlu kişiliğinizin ve yardımseverliğinizin karşılığını her anlamda bulacaksınız.

 

Aslan Burcu (23 Temmuz- 23 Ağustos)

Aslan Burcunun Özellikleri: Yönetme isteği ve yeteneği olan gururlu Aslan Burcu insanı hassas ve duygusaldır da. Sahip oldukları hırs ve merhametli olmaları diğer belirgin özellikleridir.

Aslan Bucunun Değerli Taşları: Ametist, quartz, blue topaz, sitrin

Aslan Burçları İçin Hediyeler: Ateş Grubuna giren tüm Aslanlar için en güzel hediyeler Aslan Burcu İçin Hediyeler kategorimizde...

2013 ve Aslan Burcu: Aslanlar hayattan zevk alacakları ve yeni aşklara yelken açacakları bir yıla giriyorlar. Eğer çok umursamaz davranırlarsa bu durum çeşitli maddi sorunlara yol açabilir. Aman dikkat.

 

Başak Burcu (24 Ağustos- 23 Eylül)

Başak Burcunun Özellikleri: Yönetici gezegeni Merkür olan Başaklar, bilmeye olan istekleri ve zekaları ile önplana çıkarlar.Ayrıntıcı, titiz, mükemmeliyetçi ve güvenilir birer arkadaştırlar.

Başak Burcunun Değerli Taşları:  Blue topaz, sitrin

Başak Burçları İçin Hediyeler:  Toprak Grubu burçlarının en belirgin özelliklerini taşıyan Başaklar için en anlamlı hediyeleri Başak Burcu İçin Hediyeler kategorimizde görebilirsiniz.

2013 ve Başak Burcu: Şans ve ilerleme dönemine giren Başaklar eğer evli değillerse evlenme eğilimleri güçlenecek. Bir yere ait olma, ev vb. bir şeylere sahip olma ve durağanlaşma isteği de yoğun olarak hissedilecek.

 

Terazi Burcu (24 Eylül- 23 Ekim)

Terazi Burcunun Özellikleri: Adalet duygusu en gelişmiş insanlar Terazi Burcudur. Diplomatik yöntemleri iyi bilen, güzel, etkileyici ve ikna edici konuşurlar. Takım çalışmalarına

Terazi Burcunun Değerli Taşları: Quartz

Terazi Burçları İçin Hediyeler: Hava Grubu Terazileri en mutlu edecek hediyeleri veya eğer Terazi iseniz kendiniz için en uygun takıları Terazi Burcu İçin Hediyeler kategorisine tıklayarak alabilirsiniz.

2013 ve Terazi Burcu: 2013'e iyi duygularla girecekler ve yıl boyunca bu duygu ile devam edecekler. İyimserlik, iş ve aşk hayatında uyumlu davranışlar ve karşı cins tarafından çekici bulunma; işte Teraziler için 2013'ün özeti...

 

Akrep Burcu (24 Ekim- 22 Kasım)

Akrep Burcunun Özellikleri: En ihtiraslı ve hırslı insanların burcu olan Akrepler; kararlı, azimli ve iyi dinleyici olmaları ile tanınırlar. Akrepler karizmatik ve çekicidirler.

Akrep Burcunun Değerli Taşları: Ametist, quartz

Akrep Burçları İçin Hediyeler: Su Grubu Akreplerin tarzını yansıtan en etkileyici hediyeler için tıklayın: Akrep Burcu İçin Hediyeler

2013 ve Akrep Burcu: Aşk hayatı açısından harika bir yıla giren Akrepler iş hayatlarında bir miktar çekingen kalacaklar. Akrepler bu yıl kendilerine güven ile hareket ederlerse Aşk hayatlarındaki başarılarını iş hayatlarına da yansıtabilirler.

 

Yay Burcu (23 Kasım- 21 Aralık)

Yay Burcunun Özellikleri: Kavrama yetenekleri ve felsefi yaklaşımları ile ön plana çıkarlar. İçten ve iyimserdirler. Hatalarından ders çıkarma, özgürlüklerine olan düşkünlükleri ve pratiklikleri diğer belirgin özellikleridir.

Yay Burcunun Değerli Taşları: Ametist, topaz

Yay Burçları İçin Hediyeler: Yay Burcu İçin Hediyeler kategorimizde Ateş Grubu Yaylar için en özel hediyeleri bulacaksınız.

2013 ve Yay Burcu: Yaylar özellikle aşk konusunda yoğun iniş çıkışlar yaşayacakları bir yıla giriyorlar. Bu yıl karşılarına çok fazla fırsat çıkacak olan Yayların kafaları karışabilir. Soğukkanlı davranarak doğru seçimler yapılabilirse hem iş hem de aşk hayatında başarı gelecektir.

 

Oğlak Burcu (22 Aralık- 20 Ocak)

Oğlak Burcunun Özellikleri: Bu burcun insanı geleceği planlamayı sever ve prensiplidir. Geniş hayaller kurmayı seven Oğlak Burcu insanı romantiktir ama bu özelliğinin dışardan farkedilmesi oldukça zordur.

Oğlak Burcunun Değerli Taşları: Yakut

Oğlak Burçları İçin Hediyeler: Toprak Grubu Oğlaklar için en güzel hediyeyi seçmek için tıklayın!

2013 ve Oğlak Burcu: Bu yıl Oğlaklar açısından maddi anlamda verimli olacak. Çalışma hırsı sosyal ilişkilere ve aşk hayatına da geçiyor ve Oğlaklar bu yılı son derece mutlu geçiriyorlar.

 

Kova Burcu (21 Ocak- 19 Şubat)

Kova Burcunun Özellikleri: Sınırsız hayal gücüne sahip Kovalar sevecendirler. Çekim gücü yüksek ve özgürlüğüne çok düşkün bu Hava Grubu burcunu bir ortamda farketmemek neredeyse imkansızdır.

Kova Burcunun Değerli Taşları: Ametist, quartz

Kova Burçları İçin Hediyeler: Kova burcuna özel kolye, yüzük ve bileklikleri Kova Burcu İçin Hediyeler kategorimizde bulabilirsiniz.

2013 ve Kova Burcu: Kovalar için organize etme ve popülerlik artırma süreçleri hızla gelişecek. Sosyal ortamlarda hızla yükselip insanların gözünde daha önemli hala gelecekler. Yeni yıl için enerjiniz oldukça yüksek.

 

Balık Burcu (20 Şubat- 20 Mart)

Balık Burcunun Özellikleri: Duyarlılık, sabır ve bonkörlükle özetleyebileceğimiz Balık Burcu insanı oldukça uyumludur. Ciddi yaşam görüşüne sahip Balıklar kırılgan görünümlü fakat çok güçlü karaktere sahiptirler.

Balık Burcunun Değerli Taşları: Ametist, quartz

Balık Burcu İçin Hediyeler: Eğer bir Balık Burcu için hediye arıyorsanız buraya tıklamanız yeterli. Su Grubu balıklar bu hediyeleri çok sevecek.

2013 ve Balık Burcu: Aşk hayatı açısından son derece olumlu bir döneme giren Balıklar evlenme konusunda istekliler ve bu istekleri gerçeğe dönüşebilir. Maddi açıdan da gayet olumlu bir yıl olacak. Balıkların, çalışarak kazanmak yanında pek beklemedikleri bazı yerlerden para kazanma ihtimalleri bulununuyor.