Sepetim 0,00 TL (0)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Hazineniz Bizim Hazinem’iz

En değerli ve kaliteli pırlanta ve özel tasarım altın mücevherleri, güvenilir bir internet ortamında sizlerle buluşturan Hazinem, şıklığınıza şıklık katmak ve sizi sultanlara yakışır bir asalete kavuşturmak amacıyla, sizin için kurulmuştur. Hazinem.com bünyesindeki atölyelerde özel olarak üretilen pırlantalı yüzükler, kolyeler, küpeler, bilezikler ve alyanslar, bütçenize uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesiyle size sunulmaktadır.

Hazinem Pırlanta Yönetim Kurulu Başkanı Sevgi Soysal


Hazinem’izin Hikayesi

Hazinem.com pırlanta almak kolay olmalı fikri üzerine kurulmuştur. Tüm ürünler ve hizmetler mükemmeliyetçilik ve güven anlayışı ile siz müşterilerimizi mutlu etmek üzerine planlanmıştır. Kimi zaman romantik bir evlenme teklifi, kimi zaman mutlu edilmesi gereken bir anne kalbi, kimi zaman ise babası tarafından başarısı taçlandırmak istenilen bir kız… Pırlantanın bahanesi çok, fakat doğru pırlantayı en kolay yoldan satın almak ve geniş bir ürün yelpazesi içinden en çok beğenileni seçebilmek zor. Hazinem.com, işte sizin bu özel anlarınızda işinizi kolaylaştırmak için kuruldu.

Hazinem.com’un kendi atölyelerinde en yeni teknikler kullanılarak ve gemeloglar tarafından seçilen en yüksek kaliteli pırlantalar, tamamen profesyonel ellerde sizler için tasarlandı. İş, bu benzersiz tasarımları sizlere ulaştırmaya geldiğinde, Hazinem.com devreye girdi ve tüm sertifikalı pırlantalarını sizlere sundu.

Hazinem.com, birbirinden değerli ürünlerini sizlere özenle sunmanın yanı sıra, engin bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaşmak ve bu deneyimlerden faydalanmanızı sağlamaktan onur duyacaktır.