Sepetim 0,00 TL (0)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Hazinem.com’u bir pırlanta sever ve takı sektöründe uzun yıllar profesyonel çalışmış bir işkadını olarak kurduğumdan beri binlerce mutlu ana tanıklık ettim.

Evlilikler, nişanlar, anneler günü tebrikleri, doğum günü kutlamaları, bebek sahibi olmanın verdiği mutlulukla alınan hediyeler ve tabi sizin kendinizi daha iyi hissetmek için Hazinem ürünlerini tercih ettiğiniz anlar…

İçinde bulunduğunuz anı unutulmaz hale getirecek hediyeyi seçerken hassas davranmakta haklısınız ve siz bazen farkına varmasanız da biz o anlarda hep yanınızda oluyoruz.

Bir gülümsemeyle başlayan ve evlilikle devam edecek hayatınızı birleştireceğiniz insanla birlikte aradığınız alyansınızı Hazinem’de bulduğunuzda; biz de nikahınıza gelmişiz gibi hissediyoruz. En sevilen ürünlerimizden biri olan Pırlanta Sonsuzluk Annem Kolyedeki bir hediye kartına “annelerin en güzeline” yazarken annenizin elinden öpmüş kadar mutlu oluyoruz. Bir doğum günü kutlamasına “doğum günün kutlu olsun canım, iyi ki varsın” mesajlı bir Pırlanta Başak Burcu Bileklik yolladığımızda mumları üfleyen arkadaşınızın elinden tutuyoruz. “Birlikte daha nice seneler” geçireceğiniz eşinize özel bir Pırlanta Tektaş Yüzük önerirken en az sizin kadar heyecanlanıyoruz. Hazinem Neon Koleksiyonundan bir küpe veya kolye seçip yaz gecelerini renklendirdiğinizde biz de o renklerin bir tonu oluyoruz.

Kısacası; biz alanında uzman otuz kişilik ekibimizin sizin için geliştirdiği tasarımlarla, en güzel anlarınızda yanınızda olmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Hazinem.com, Hazinem'ize güvenen binlerce özel insanın beğenileriyle şekillendi ve Türkiye’nin en büyük online pırlanta mağazası haline geldi. Bunun için size ne kadar teşekkür etsek az.

Bugün, Hazinem’i sizin gözünüzde en iyi yapan ne varsa en başından beri bizim size sunmak istediklerimizle aynı!

Başka hiçbir yerde göremeyeceğiniz geniş ürün yelpazesi
Deneyimli tasarımcılarının sınırsız hayal gücü ile şekillenen Hazinem’deki tüm ürünlerin her birinin kendine özgü tasarımı ve biliyoruz ki size özel bir “anlamı” var.

En uygun fiyatlı ürünler
Pırlantaya duyduğumuz aşk ve yılların deneyimiyle tüm ürünlerimizi kendi atölyelerimizde ve kendi değerli taş uzmanlarımızla üretiyoruz. Hazinem’den aldığınız ürünler, üzerine herhangi bir aracı fiyatı eklenmeksizin size ulaşıyor. Üstelik, Hazinem online satış dışında yani mağaza olarak faaliyet göstermediği için kira vb. giderleri bulunmuyor ve bu durum maliyetlerinin en düşük seviyede kalmasını sağlıyor.

Tam güvenli alışveriş
Satın aldığınız her mücevher için özel hazırlanan garanti sertifikası, tüm ürünler için ücretsiz kargo ve bir yıl boyunca ücretsiz tamir/bakım hizmeti ile alışverişiniz her anlamda güvende…

Biz, müşterilerimize sunduklarımızla gurur duyarken siz de mutlu olmaya devam edin lütfen. Çünkü o mutluluk sadece sizin değil hepimizin, Hazinem’izin mutluluğu.

Keyifli alışverişler…

Sevgi Soysal