Sepetim 0,00 TL (0)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Hediye kartı satın alınması iş bu Kuralların kabul edildiği anlamına gelir.

  • Satın alacağınız hediye kartı, satın alma işlemi ile tarafınıza iletilecek Hediye Kartı Kodunun, site üzerinde yapacağınız alışverişte ilgili alana girilmesi ile kullanılabilir.
  • Hediye Kartı Kodunun, sizin veya Hediye Kartı Kodunu hediye edeceğiniz kişi tarafından kullanılması mümkündür. Sitede, Hediye Kartı Kodunun girilmesi halinde ürün satışı gerçekleştirilir. Bu nedenle Hediye Kartı Kodunun saklanması, üçüncü kişilerin eline geçmemesi, çalınmaması veya sizin isteğiniz dışında kullanılmaması sizin sorumluluğunuzdadır. Sitenin, Hediye Kartı Kodunun sizin isteğiniz dışında kullanıldığını denetleme olasılığı bulunmadığını hatırlatırız.
  • Hediye Kartı Kodunun çalınması veya isteğiniz dışında üçüncü kişilerin eline geçmesi halinde, bu durumu derhal ve en hızlı geri dönüş alabileceğiniz iletişim kanalları ile siteye bildiriniz. Kodun kullanılmamış olması halinde site size yeni bir kod tahsis edecektir. Kodun kullanılmış olması halinde ise yeni bir kod tahsisi veya herhangi bir iade söz konusu olmayacaktır.
  • Hediye Kartı Kodu ile sitede yapacağınız alışverişin Hediye Kartı tutarından az olması halinde kalan Hediye Kartı tutarı sonraki alışverişlerde aynı Hediye Kartı Kodu girilerek kullanılabilir.
  • Hediye Kartı Kodunu, Hediye Kartını satın aldığınız tarihten itibaren 6 ay içinde kullanmanız gerekir. Aksi halde Hediye kartı Kodunuz geçersiz olur. Bu durumda ürün veya bedel iadesi gibi taleplerde bulunulamaz.
  • Hediye Kartı kullanımına ilişkin iş bu Kurallarda yapılacak değişiklikler site üzerinde yayınlanmakla geçerli olur.

İş bu Kurallar sitede üye ve kullanıcıların tabi olduğu diğer kural ve sözleşmelere ek niteliğindedir. Bu Kuralların diğer kural ve sözleşmelerin yerine geçtiği ileri sürülemez.