Sepetim 0,00 TL (0)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Hazinem.com'a üye olun siz de kazanın.
Üstelik eski üyelerimiz de kampanyaya katılabiliyorlar.

Hazinem.com yenilenen görünümüyle 1. yılını kutluyor.
Gelin bu heyecanı birlikte yaşayalım!
1.000 TL ödüllü kampanyaya katılmak için yapmanız gereken tek şey; üyelik formunu doldurarak Türkiye'nin en büyük online pırlanta sitesine üye olmak.

Keyifli alışverişler.


KAMPANYA KATILIM SÖZLEŞMESİ

1.  TARAFLAR

İşbu Kampanya Katılım Sözleşmesi (“Sözleşme”), merkezi Alemdar Mah. Molla Fenari Sok. No:3 Kat:4 Fatih-Cağaloğlu/İstanbul adresinde kayıtlı bulunan Hazinem Pırlanta Elektronik Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi (“Hazinem”) ile Kullanıcı arasında akdedilmekte olup; Sözleşme’nin Kullanıcı tarafından kabulü ile birlikte yürürlüğe girecektir.

Sözleşme kapsamında Hazinem ve Kullanıcı birlikte “Taraflar” ve ayrı ayrı “Taraf” olarak anılacaktır.

2.  SÖZLEŞME’NİN KONUSU

İşbu Sözleşme’nin konusu Hazinem tarafından aşağıda belirtilen tarihler arasında gerçekleştirilecek olan 1. Yıl Kampanyasına ilişkin hüküm ve koşulların belirlenmesinden ibarettir.

3.  KAMPANYA VE KATILIM SÜRESİ

Kampanya, 20 Kasım 2012 ile 31 Aralık 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya katılma süresi 20 Kasım 2012 tarihinde saat 15.00’da başlayıp 31 Aralık 2012 tarihinde saat 15.00 itibariyle sona erecektir.

4.   KAMPANYA KOŞULLARI

4.1     Kampanyaya katılım için www.hazinem.com sitesine (“Site”) üye olunması zorunludur. Üyelik, kullanım koşullarına tabi olup, işbu Sözleşme bahsi geçen kullanım koşullarına ek niteliğindedir.

4.2     Kullanıcı, kampanya katılım süresi boyunca Site’de bulunan kampanya banner’ına tıklayarak veya çeşitli mecralardaki display reklamları üzerinden kampanya katılım sayfasına yönlendirilecek ve işbu Sözleşme’yi kabul etmesi ile kampanyaya katılmaya hak kazanmış olacaktır. 

4.3     Kampanya kapsamında Hazinem, Madde 3’te belirtilen kampanyaya katılma süresi içerisinde kendisine ulaşan 1500. katılım talebinin sahibi Kullanıcı’ya, kampanya katılım süresinin sona ermesini müteakip 1.000,00-TL (bin Türk Lirası) değerinde hediye çeki vermeyi taahhüt etmektedir. Kazanan Kullanıcı, kampanyanın sona ermesini müteakip 7 Ocak 2013 Pazartesi günü Hazinem sosyal medya hesapları (Facebook ve Twitter) üzerinden duyurulacak ve ilgili Kullanıcı’ya kazandığı bildirimi belirttiği e-posta adresi üzerinden de ayrıca iletilecektir.

4.4     Hediye çekini kazanan Kullanıcı’nın Site üyeliğinin kampanya katılım süresinin sonlandığı tarihte aktif (devam eder) durumda olması zorunludur. Üyeliğin herhangi bir nedenle son bulmuş olması durumunda, hediye çeki bir önceki kullanıcıya (1499.) verilecektir.   

4.5     Hazinem tarafından kampanya sonucunda kullanıcıya sunulacak olan hediye çeki “indirim” niteliğinde olmayıp, Kullanıcı tarafından 1.000,00-TL (bin Türk Lirası) ve üzerindeki alışverişlerde kullanılabilecektir. Hediye çeki, en geç 31 Ocak 2013 tarihine kadar kullanılmalıdır.

4.6     Kampanyaya sadece Türkiye’de ikamet eden Kullanıcılar’ın katılımı mümkün olacaktır.

5.  SÖZLEŞME’NİN SONA ERMESİ

İşbu Sözleşme, Madde 3’te belirtilen kampanya sona erme tarihini müteakip Kullanıcı tarafından kampanya kapsamında verilen hediye çekinin kullanılması ile birlikte (hangisi daha önce ise) kediliğinden sona erer.

 6.  MUHTELİF HÜKÜMLER

6.1     Taraflar arasında işbu Sözleşme’den kaynaklanan uyuşmazlıklarda İstanbul (Çağlayan) Merkez Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

6.2     İşbu Sözleşme ve Sözleşme’den kaynaklanan haklar devir ve temlik edilemez.

6.3     Sözleşme hükümlerinden herhangi birisinin, kısmen veya tamamen hukuken geçersiz veya icra kabiliyetinin olmaması Sözleşme’nin diğer hükümlerin geçerliliğini ve yürürlüğünü etkilemez.

6.4     İşbu Sözleşme’de açıkça düzenlenmeyen konularda, Site kullanım koşullarında yer alan hükümler uygulanacaktır.