Sepetim 0,00 TL (0)

Sepetinizde hiç ürün yok.

 “En Uygun Fiyat Garantisi” Ne Anlama Geliyor?

Hazinem.com’un “en uygun fiyat garantisi” Tektaş alırken kafanızda oluşan “acaba daha uygun fiyatlısını bulabilir miyim?” sorusuna cevap anlamına geliyor!

Acaba Daha Uygun Fiyatlısını Bulabilir miyim?

Hazinem’den Tektaş almaya karar vermeden önce tüm Tektaş yüzük modellerini inceleyip zevkinize ve bütçenize uygun olanı seçin. Bundan sonraki süreçte aynı ürünü daha ucuza bulmak için harcayacağınız zaman sizin için vakit kaybı olacaktır. Hazinem Tektaş fiyatlarını klasik mağaza mücevhercileri veya internet üzerinde bildiğiniz diğer online pırlanta mağazalarındaki fiyatlarla karşılaştırın!

Hazinem En Uygun Fiyatı Nasıl Sunuyor?

Hazinem’in en uygun fiyatı sunabilmesinin bir değil birkaç nedeni var. Bunlar içinde en önemlisi; Hazinem’in bir mağaza veya mağazalar zinciri olarak faaliyet göstermemesi. Çok sayıda satış personeli, yüksek mağaza kiraları ve diğer giderlerini size yansıtmıyoruz.

Bunun yanında Hazinem, tüm üretimini kendi atölyelerinde kendi ustalarıyla gerçekleştiriyor. Bu sayede; işçilik kalitesi hep en üst sınıfta, ürün işçilik maliyetleri ise en düşükte kalıyor.

"En Uygun Fiyat Garantisi"nde İade Sistemi Nasıl İşliyor?

Hazinem.com’dan satın aldığınız Tektaşı farklı bir online mağazada daha uygun fiyata bulursanız ürüne ait linki hazinem@hazinem.com e- posta adresi veya 212 5148375 nolu telefon aracılığı ile bize iletin. Daha uygun fiyata bulduğunuz ürüne ait özellikler, uzmanlarımız tarafından incelenecek. Hazinem.com’dan aldığınız Tektaş ile gönderdiğiniz linkte bulunan Tektaş arasında bir fiyat farkı bulunuyorsa aradaki tutar kredi kartınıza veya ödemenizi eğer havale ile gerçekleştirdiyseniz hesabınıza iade edilecektir.

Tektaş pırlantalara ait piyasa fiyatlarını gözönüne alarak şekillendirdiğimiz En Uygun Fiyat Garantisi sistemi şu durumlarda geçerlidir:
1- Hazinem'den satın aldığınız ürünü içeren alışverişinizin üzerinden en fazla 1 ay geçmesi,
2- Emsal olarak gösterdiğiniz ürünün metal tipi, rengi, ağırlığı, berraklığı başta olmak üzere tüm özelliklerinin hazinem.com'da bulunan ürünle aynı olması,
3- Başka sitede emsal gösterdiğiniz ürüne ait fiyatın en az 1 aydır geçerli olması ve sizin emsal gösterdiğiniz tarihten sonra en az 1 ay daha geçerliğini sürdürmesi,
4- Emsal olarak gösterilen ürünün satıldığı web sitesinin; hammadde, hizmet standartları, bilinirlik ve güvenilirlik gibi konularda genel kabul görmüş olması. 
5- Eğer gerekirse, emsal gösterilen ürünün hazinem.com tarafından fiziksel olarak satın alınması ve gerekli kimyasal testlerden geçirilmesi.


Hediye Çeki ile Ödediğim Kısmı da İade Olarak Alabilir miyim?

"En uygun fiyat garantisi" sisteminde Hazinem Hediye Kartı, Hediye Çeki vb. indirimlerle ödenmiş kısma ait geri ödeme yapılmamaktır. Hediye Çeki dışında kalan fiyat farkı tarafınıza iade edilecektir.