Sepetim 0,00 TL (0)

Sepetinizde hiç ürün yok.

Üyelik İle Kazanılan Puanların Kullanımı

Hazinem.com’a üye olduğunuz anda 50 TL karşılığı 500.000 puan kazanırsınız. Kazanılan bu puanı, sırası ile “Hesabım” - “Üye İşlemleri” - "Puanlarım ve Hediye Çeklerim" - "Puanlarımı Hediye Çekine Dönüştür" adımlarını takip ederek elde edeceğiniz çek kodunu alışveriş sırasında belirtilen alana girerek kullanabilirsiniz.

 

Arkadaşınızı Davet Ederek Kazanılan Puanların Kullanımı

Giriş sayfasının en üstünde bulunan "Arkadaşınızı Davet Edin" linkine tıklayarak "Alıcı Bilgileri" bölümüne arkadaşınızın e-posta adresini yazabilir; Gmail, Hotmail, Yahoo linklerine tıklayarak, adres listenizden dilediğiniz kadar arkadaşınızı seçip hazinem.com' a üye olmaları için davetiye gönderebilirsiniz. Üye olan arkadaşlarınızın sadece ilk alışverişinden puan kazanabilirsiniz. En az 300 TL'lik alışveriş size 50 TL'lik hediye puanı kazandıracaktır. Arkadaşınızın ilk alışverişinin tutarı doğrultusunda kazandığınız hediye puan değeri artacaktır.

Davet ettiğiniz kişilerin size kazandırdığı puanları sayfanın en üstünde yer alan "Hesabım" bölümünden "Davetlerim" bağlantısını tıklayarak takip edebilirsiniz.

Yeni üyelik ve arkadaş davetinden kazanılan 50 TL değerindeki çekler Hazinem Hediye Kartı alımlarında kullanılamamaktadır.

Hazinem.com'da farklı iki kampanyadan alınan hediye çekleri aynı alışverişte kullanılamamaktadır.
Düzenlenmiş olan kampanyalardan kazanılan Hediye Çeki kodları üyelik ve arkadaş davetinden kazanılan indirim ile birleştirilerek kullanılamamaktadır.